Ogólne wrażenie: 4
Reklama sugerowała, że apartamenty są połozone blisko hotelu, w rzeczywistości oddalone były o 1km. Autobus zatrzymywał sie tuż przy wejściu, wiec dotarcie do wyciągów było bardzo proste. Dużo miejsca dla rodziny, lub dużej grupy. Bardzo przytulnie, sporym plusem jest sauna na dole (jacuzzi nie działa) Fantastyczne gorące prysznice i zimne dla ochłody po wyjściu z sauny. Apartament zlokalizowany jest pomiedzy Saalbach i Hinterglem. Minusem jest to, że bezpłatny autobus konczy trase o 17, potem trzeba płacić 2,5 Euro od osoby w każdą strone, wiec taksówka za 10Euro do Saalbach albo Hinterglem jest tanszym i wygodniejszym wyborem.
Podróżował: Z grupą przyjaciół
Ogólne wrażenie: 3
Brak piekarnika, piec raz sie zepsuł, łóżka nie były wygodne! Pozytywem były darmowe przejazdy taksówkami rano, przyjazny personel, oraz możliwość dotarcia do centrum w 15 minut spacerem. W hotelu było bardzo cicho.
Podróżował: Z rodziną
Ogólne wrażenie: 3
Byliśmy raczej zadowoleni z pobytu w Apartment Altachhof. Gdybyśmy jednak wiedzieli, że miejsce jest tak daleko od centrum i prawie na szczycie góry prawdopodobnie nie zarezerwowalibyśmy go. W opisie była informacja, że do centrum jest 800 metrów. Nie można iść na piechotę do skibusu ani na spacer z dziećmi, ponieważ ulica była bardzo wąska i stroma bez chodnika. Naszym zdaniem taki apartament nie powinien mieć w opisie 'luxusowy'. Apartament był dobry ale cena zbyt wysoka w porównaniu do innych apartamentów, w których mieszkaliśmy wcześniej w Austrii.